Loader
  • Adres Güzeller Mahallesi Bülbül Caddesi No: 19
    Gebze / Kocaeli

  • Telefon +90 262 646 82 14+90 262 641 97 23

  • E-posta gursan@gursancleaning.com 

Kurumsal

Kurumsal

Gürsan Cleaning, yılların birikimi ve tecrübesiyle, müşterilerinin memnuniyeti ve desteği ile kontrollü olarak büyümektedir.

Hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak GÜRSAN A.Ş. 1994 yılında kurulmuş ve kurumsal firmaların artan temizlik taleplerine karşı son teknoloji temizlik makine ve ekipmanlarını bünyesine dahil ederek, insana yakışır modern hizmetleri başarı ile sunmaya devam etmektedir.

Temizlik kapsam ve uygulamalarında, eğitimli, bilgili, tecrübeli ve güvenilir personeli ile hızlı hareket edebilen, akademik yaklaşımı ile yaratıcı, alternatif çözümler üreten, çevreci, ekonomik ve tüm endüstriyel sektörlere uzun vadeli hizmet verebilecek kapasitede ve mali açıdan avantajlar sunmaktadır.

Gürsan Cleaning, projelendirme sonrasında temizlik ve personel hizmetlerini beklentilerinizi aşarak yerine getirebilecek durumdadır.

Başta temizlik, peyzaj uygulamaları, sevkiyat hizmetleri, esnek iş gücü, dönemsel personel hizmetleri ve bordro yönetimi olmak üzere çeşitli iş konularında endüstriyel alanlarda faaliyet gösteren kuruluşumuz, çağdaş ekipmanları ile özenle eğitilmiş ve iş disiplinine sahip profesyonel kadroları ile yılların birikimi ve tecrübesiyle, müşterilerinin memnuniyeti ve desteği ile kontrollü olarak büyümektedir.

Hizmet sektörü bir ekip işidir; kısa sürede çok iş, titiz çalışma, bilinçli ekip çalışmaları, personel başarı performans çizelgeleri, kadrolu, güler yüzlü, güvenceli personellerden oluşan profesyonel ekip ile gerçekleştirmekteyiz.

Kurumsal

GELİN BİRLİKTE BİR KAHVE İÇELİM..
SORUNLARINIZA ÇÖZÜM OLALIM!